Wyniki konkursu "Rozpoznaj książkę po okładce"

2023-02-23

Podsumowanie konkursu czytelniczego szkolnej biblioteki z 23 stycznia 2023 r.

" Odgadnij tytuł książki po okładce"

Uczniowie klas 1-6 wzięli udział w dwuczęściowym konkursie, najpierw chętni narysowali okładkę swojej ulubionej książki. Ponumerowane od 1 do 21 prace - okładki książek można było oglądać na wystawie na parterze i na stronie internetowej szkoły. Jury w składzie: nauczycielki p. Irena Adamkiewicz, p. Magdalena Wawrzynek-Łuska oraz uczeń Nikodem Josek - przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego z 6a wyróżnili ciekawe, estetyczne prace.

W kategorii klas 1-3

I miejsce: Julia Laszonka, z klasy 2b za pracę nr 14 " O psie, który jeździł koleją"(R.Pisarski)

II miejsce: Hanna Kierczak, z klasy 3a za pracę nr 8, " Kubuś Puchatek"(A.A.Milne)

II miejsce: Dawid Oliwa, z klasy 2b za pracę nr 2, " Afryka Kazika" ( Ł.Wierzbicki)

III miejsce: Hanna Wójcik, z klasy 2a za pracę nr 9, "Dzieci z Bullerbyn" ( A.Lindgren)

III miejsce Julia Josek, z klasy 3a za pracę nr 13, "Muminki"(T.Janson)

Gratulujemy!!!

W kategorii klas 4-6 przyznano miejsca:

I miejsce Wojciech Krzywelski, z klasy 4a za pracę nr 6 "Harry Potter" (J.K.Rowling)

II miejsce Marharyta Kulak, z klasy 4b za pracę nr 21 "Mustang: Duch wolności"

II miejsce Natalia Augustyn, z klasy 6a za pracę nr 20 "Harry Potter" (J.K.Rowling)

Gratulujemy!!!

W drugiej części konkursu chętni uczniowie odgadywali tytuły książek. Swoje odpowiedzi w formie papierowej i na formularzu na blogu czytelniczym naszej szkoły oddało z klas 1-3 28 uczniów, z klas 4-6 25 uczniów.

Najwięcej tytułów książek rozpoznała

I miejsce Amelia Macion z klasy 3b - 17pkt

II miejsce Kalina Ryszkowska z 3b, Nina Zagórska z 3a, Matyja Aleksandra z 3a- zdobyły po 16 pkt

III miejsce Oliwia Jarosz z 4a i Julia Josek z 3a - po 15 pkt

GRATULUJEMY!!!

© 2022 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.
Załóż darmową stronę internetową! Ta strona została utworzona w kreatorze Webnode. Stwórz swoją własną darmową stronę już teraz! Rozpocznij